TVARSLIAVOS PRIEMONĖS

Produktų vadybininkė tvarsliavai ir apsaugos priemonėms
Tel.: +370 612 34059
El. paštas: dressing@skirgesa.lt

Tvarsliava

Esame ilgamečiai ir vieni didžiausių medicininės tvarsliavos tiekėjų Lietuvoje, bendradarbiaujame su gamintojais iš viso pasaulio.

Daugelį metų turime glaudžius partnerystės ryšius su tokiais pasauliniais prekių ženklais bei gamintojais, užsitikrinusiais vartotojų pasitikėjimą, kaip Nobamed Paul Danz AG, Pharmaplast SAE, Bastos Viegas S.a., Ramofix Trade Kft., Optimum Medical Solutions Limited ir kt. Dėka patikimų partnerių Azijos šalyse, dalį produktų galime pasiūlyti itin konkurencingomis kainomis.

Tiekiame platų spektrą operacinėms skirtų priemonių: chirurginių apklotų, vienkartinės aprangos. Taip pat esame sukaupę didelę patirtį asmens apsaugos priemonių srityje: daugelį metų importuojame medicinines kaukes, kepures, respiratorius, chalatus bei kitas vienkartinės aprangos priemones.

Siekdami užtikrinti aukščiausios kokybės prekių pasiūlą, nuolat dalyvaujame įvairiose pasaulinėse parodose, susipažįstame su inovatyviomis technologijomis bei sekame globalines tendencijas.

Mūsų partneriai

Norite sužinoti daugiau apie mūsų produktus?

Skambinkite, pakonsultuosim ir būtinai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kur mus rasti?

UAB „Skirgesa“ mažmeninės parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat padalinys Panevėžyje. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti prekes vietoje, o jeigu nėra galimybių, Jums visada padės mūsų kolektyvo nariai – suteiks informaciją, atveš prekių pavyzdžius, ar pristatys prekes pagal užsakymus.

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje dabar

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Nuolatiniai klientai
0
Tiekėjai iš viso pasaulio
0 +
Gyvavimo metai
0 +
Apdovanojimai
0 +

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su skirgesa.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.