KOSMETIKOS PRIEMONĖS

Previous slide
Next slide

Kosmetikos skyrius

2004 metais UAB „Skirgesa“ ėmė prekiauti profesionalia kosmetika, priemonėmis depiliacijai, aparatūra ir įranga grožio bei SPA centrams. 

Siūlome platų profesionalios kosmetikos pasirinkimą: veidui, kūnui, rankoms, pėdoms, plaukų šalinimui, mezoterapijai, aparatinei kosmetologijai. Šiuo metu įmonė yra oficiali profesionalios kosmetikos gamintojų: italų VAGHEGGI bei prancūzų PURLES atstovė Lietuvoje. Taip pat, turime visas reikalingas vienkartines priemones ir būtinas medžiagas sterilizacijai bei dezinfekcijai.

Kita mūsų sritis – įranga ir aparatai grožio salonams. Platus pasirinkimas, garsūs prekiniai ženklai, tiekėjų užtikrinamas garantinis aptarnavimas ir UAB Skirgesa suteikiama pogarantinė priežiūra ir remontas. Esame oficialūs OVERLINE ir CALLEGARI prekinių ženklų atstovai Lietuvoje.

Esame stabilūs ir patikimi partneriai daugeliui Lietuvos vartotojų. Savo veikloje orientuojamės į prekių ir paslaugų kokybę. Prekes importuojame patys, todėl kiekvienam klientui galime pasiūlyti žemas kainas. Pilnai apmokome dirbti su savo tiekiama produkcija. Esame profesionalai, todėl žinome savo klientų poreikius ir galime Jums parduoti ne tik prekę, bet pasiūlyti sprendimus, kaip turint minimalias išlaidas gauti maksimalias pajamas. Pastoviai organizuojame profesinio tobulinimo seminarus bei naujų produktų pristatymus.

Lojaliems klientams sudarome palankias atsiskaitymo už prekes sąlygas.

Lojalumo programos

Mokėjimo atidėjimas

Sudarius sutartį galima atsiskaityti per 30 dienų.

Partnerystė

Sudarius konsignacinę sutartį galima gauti prekių prekybai klientams. („Vagheggi“, „Purles“)

Specialūs pasiūlymai

Išskirtiniams klientams (sudarius bendradarbiavimo sutartį) siūlome išskirtines kainas, papildomus apmokymus ir kitą rėmimą.

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Mūsų partneriai

Įmonės centrinė būstinė yra Kaune. Kosmetikos prekybos padalinys yra Klaipėdoje. Veikia logistikos (transporto), internetinių technologijų, techninio serviso padaliniai, kurių užduotis – užtikrinti nenutrūkstamą prekių tiekimą ir klientų aptarnavimą.

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Mūsų parduotuvė

Klaipėda

Taikos pr. 101, LT-94198, Klaipėda
Kosmetikos padalinys
Tel. : +370 614 14965
Tel. : +370 616 89900
El. paštas: kosmetika@skirgesa.lt

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje dabar

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Nuolatiniai klientai
0
Tiekėjai iš viso pasaulio
0 +
Gyvavimo metai
0 +
Apdovanojimai
0 +

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su skirgesa.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.