CHIRURGINĖS PRIEMONĖS

Produktų vadybininkas chirurgijos, siuvimo priemonėms
Tel.: +370 610 48284
El. paštas: povilas@skirgesa.lt

Produkto vadybininkas urologijai, intervencinei radiologijai
Tel.: +370 645 73654
El. paštas: chirurgija@skirgesa.lt

chirurgija

Esame ilgamečiai chirurginių priemonių tiekėjai Lietuvoje. Galime pasiūlyti platų chirurginių siūlų, chirurginių instrumentų, hemostatinių medžiagų, odos klijų, titaninių ir polimerinių hemostatinių kabučių bei kitų priemonių skirtų chirurginėms operacijoms ir procedūroms atlikti.

Siekdami užtikrinti klientų poreikius, bendradarbiaujame su patikimais, daugiametę patirtį rinkoje turinčiais gamintojais. Atstovaujame tokius prekių ženklus kaip: International Farmaceutica Atramat, Lawton GmbH & Co.KG, Hermann Medizintechnik. Mascia Brunelli S.p.A, Meyer-Haake GmbH Medical Innovations, Teleflex Medical ir kt.

Stengiamės nuolat ir aktyviai sekti sparčiai tobulėjančios medicinos tendencijas. Plečiame ir atnaujiname medicinos priemonių asortimentą atsižvelgdami į klientų poreikius, visuomet ieškome inovatyvių sprendimų.

Mūsų partneriai

Norite sužinoti daugiau apie mūsų produktus?

Skambinkite, pakonsultuosim ir būtinai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kur mus rasti?

UAB „Skirgesa“ mažmeninės parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat padalinys Panevėžyje. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti prekes vietoje, o jeigu nėra galimybių, Jums visada padės mūsų kolektyvo nariai – suteiks informaciją, atveš prekių pavyzdžius, ar pristatys prekes pagal užsakymus.

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje dabar

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Nuolatiniai klientai
0
Tiekėjai iš viso pasaulio
0 +
Gyvavimo metai
0 +
Apdovanojimai
0 +

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su skirgesa.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.