MEDICININĖS VIENKARTINĖS PRIEMONĖS

Produkto vadybininkė vienkartinėms priemonėms
Tel.: +370 618 35731
El. paštas: disposable@skirgesa.lt
disposable2@skirgesa.lt

Vienkartinės priemonės

UAB ,,Skirgesa“ Disposable skyrius rūpinasi plataus spektro vienkartinėmis medicininėmis prekėmis ir produktais. Į šių prekių kategorijas įeina medicininės pirštinės, švirkštai, adatos, intraveniniai kateteriai, enterinio maitinimo sistemos dalys ir pan.

Dirbame su patikimais, ilgą patirtį rinkoje turinčiais, gamintojais ir tiekėjais, užtikrinančiais prekių kokybę, tvarumą, patikimumą. Atstovaujame Europoje ir visame pasaulyje puikiai žinomus gamintojus, tokius kaip Nutricia Medical Devices B.V., Van Oostveen Medical B.V. (Romed), Primed Medizintechnik Halberstadt GmbH, P. J. Dahlhausen & Co. GmbH, Medicoplast International GmbH, Chirana T. Injecta, P.T. Arista Latindo.

Nuolat žvalgomės naujų partnerių ir galimybių, kad galėtume pasiūlyti platesnį ir aukštos kokybės standartus atitinkančių prekių asortimentą, pateisinantį visų klientų lūkesčius ir poreikius.

Mūsų partneriai

Norite sužinoti daugiau apie mūsų produktus?

Skambinkite, pakonsultuosim ir būtinai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kur mus rasti?

UAB „Skirgesa“ mažmeninės parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat padalinys Panevėžyje. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti prekes vietoje, o jeigu nėra galimybių, Jums visada padės mūsų kolektyvo nariai – suteiks informaciją, atveš prekių pavyzdžius, ar pristatys prekes pagal užsakymus.

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje dabar

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Nuolatiniai klientai
0
Tiekėjai iš viso pasaulio
0 +
Gyvavimo metai
0 +
Apdovanojimai
0 +

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su skirgesa.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.