ANESTEZIJOS PRIEMONĖS

Produkto vadybininkė anesteziologijos priemonėms
Tel.: +370 618 31001
El. paštas: anesthesia@skirgesa.lt

Anestezija

Bendradarbiaudami su inovatyviausiais prekių gamintojais, galime pasiūlyti platų asortimentą kokybiškų prekių skirtų anestezijai, kvėpavimo takų priežiūrai, reanimacijai, pirmąjai pagalbai, neurologijai, minimaliai invazinei chirurgijai, hemodializei bei biopsijų atlikimui. 
Siekdami užtikrinti prekių kokybę, labai atsakingai renkamės partnerius ir gamintojus. Mums be galo svarbu pasiūlyti produktus, kurie būtų gaminami pagal aukščiausius kokybės standartus, nuolatos tobulinami bei inovatyvūs.

Galime pasidžiaugti bendradarbiavimu ir tvirta ilgamete draugyste su visame pasaulyje žinomais prekiniais ženklais tokiais kaip Pajunk, Teleflex, Primed, Tracoe, Altera ir kt. Skirdami ypatingą dėmesį, gamintojai nuolatos organizuoja mokymus bei konferencijas, siekiant kelti mūsų personalo kvalifikaciją bei suteikia galimybę vartotojams gauti profesionalias konsultacijas, bendrauti bei dalintis patirtimi su savo srities profesionalais iš viso pasaulio. 

Aktyviai sekame naujienas ir sparčiai tobulėjančios medicinos tendencijas. Esame pasiruošę pasiūlyti patikimas, kokybiškas prekes ir sprendimus pagal kiekvienos gydymo įstaigos bei individualių pacientų poreikius.

Mūsų partneriai

Norite sužinoti daugiau apie mūsų produktus?

Skambinkite, pakonsultuosim ir būtinai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kur mus rasti?

UAB „Skirgesa“ mažmeninės parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat padalinys Panevėžyje. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti prekes vietoje, o jeigu nėra galimybių, Jums visada padės mūsų kolektyvo nariai – suteiks informaciją, atveš prekių pavyzdžius, ar pristatys prekes pagal užsakymus.

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje dabar

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Nuolatiniai klientai
0
Tiekėjai iš viso pasaulio
0 +
Gyvavimo metai
0 +
Apdovanojimai
0 +

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su skirgesa.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.