STERILIZACIJOS KONTROLĖS PRIEMONĖS

Produkto vadybininkė sterilizacijos priemonėms
Tel.: +370 686 22992
El. paštas: sterilizacija@skirgesa.lt

Sterilizacija

Bendradarbiaujame tiek su valstybinėmis įstaigomis, tiek su privačiomis gydymo, grožio kompanijomis ir siūlome patikimų bei pažangių gamintojų sterilizacijos kontrolės bei dezinfekcijos prekes.
 
Palaikydami tamprius ryšius su gamintojais siekiame geriausios kokybės, spartaus aptarnavimo ir pažangių, novatoriškų sprendimų kartu, kas yra vertinga ir mūsų klientams ir mums kaip besivystančiai ir augančiai kompanijai.
 
Vystome santykius su Prancūzijos (Ahlstrom Munksjo), Vokietijos (Alpro), Lenkijos (Medal), Italijos (Genimpex), Turkijos (Necati Kaya) tiekėjais ir jaučiame pareigą tinkamai juos atstovauti bei didinti jų prekių žinomumą mūsų rinkoje. Dirbame nuosekliai ir atkakliai su savo klientais vykdydami savo įsipareigojimus bei spręsdami iššūkius kartu.
 

Mūsų partneriai

Norite sužinoti daugiau apie mūsų produktus?

Skambinkite, pakonsultuosim ir būtinai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kur mus rasti?

UAB „Skirgesa“ mažmeninės parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat padalinys Panevėžyje. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti prekes vietoje, o jeigu nėra galimybių, Jums visada padės mūsų kolektyvo nariai – suteiks informaciją, atveš prekių pavyzdžius, ar pristatys prekes pagal užsakymus.

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje dabar

Nepamirškite - būdami mūsų klientais, keldami klausimus ir reikalavimus, padedate mums tobulėti!

Nuolatiniai klientai
0
Tiekėjai iš viso pasaulio
0 +
Gyvavimo metai
0 +
Apdovanojimai
0 +

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su skirgesa.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.